Internet

Tworzymy

Zajmujemy się

Pozycjonowanie

Audyt, optymalizacja i działania SEO, SEM

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych (Google, Yahoo, Bing), to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych dróg do pozyskania Klientów i użytkowników na stronach www oraz w sklepach on-line.
Wysokie pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania pozwalają w sposób naturalny i bezpieczny pozyskać ruch na stronie internetowej.
Oprócz głównego celu jakim jest zdobycie Klienta / Użytkownika, obecność w wynikach wyszukiwania ma również ogromną moc marketingową oraz buduje obraz silnej marki.

Pozycjonujemy zgodnie z zasadami i wytycznymi opracowanymi przez twórców wyszukiwarek. Nasze działania określane są mianem White Hat SEO. NIE STUSUJEMY NIEDOZWOLONYCH PRAKTYK! Dzięki temu, wyniki osiągane przez pozycjonowane przez nas strony są trwałe i bezpieczne.

Model rozliczeniowy - płacisz tylko za efekty! Opłaty zaczynamy naliczać w chwili, kiedy Twoja strona, sklep, blog osiągnie określone pozycje. Przygotowujemy stosowne raporty i monitorujemy pozycje każdego dnia.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Jak pracujemy

PACYFIC Projekty www, wdrożenie CMS, dedykowane wtyczki, optymalizacja SEO.
STUDIO AS Projekt graficzny, wdrożenie, treści, optymalizacja SEO.
PATRYK GRUDOWICZ WWW / SEO / SOCIAL MEDIA
DOORSY Projekty graficzne, dedykowana aplikacja do zarządzania treścią i katalogiem produktów, wizualizacje on-line, optymalizacja SEO.
^